Loovgraaf ja galerii Positiiv kutsuvad osalema fotonäitusel „Emotsioon“

Loovgraaf ja galerii Positiiv korraldavad jõulukuul elava fotonäituse „Emotsioon“. Ootame teie emotsioonide teemalisi värskeid JPG-formaadis fotosid 2. detsembrist 2020 kuni 10. jaanuarini 2021 e-posti aadressil info@loovgraaf.com. Näitus on avatud galerii Positiiv akendel 10. detsember 2020 – 17. jaanuar 2021 ning pärast näituse lõppu Loovgraafi virtuaalgaleriis. Näitus uueneb kord nädalas esmaspäeviti.


Loovgraafi keskkonna toimetaja Piret Tüür: „Fotonäituse eesmärk on kokku koguda praeguse aja emotsioone ja tekitada rohkem ühistunnet. Jõulukuu on heade soovide ja postkaartide kuu. Postkaardiformaadis fotod galerii Positiiv akendel annavad aimu, kuidas me praegust aega näeme või soovime näha. Ühtlasi on võimalik emotsioonid endast „välja pildistada“.“

Galerii Positiiv galerist ja kuraator Kristel Schwede: „Galeriis Positiiv toimub aastas keskmiselt kümme kureeritud fotokunsti näitust. Andekaid fotoinimesi on meil aga väga palju. Aastalõpunäitusele galerii akendele mahub sadakond emotsioonipilti. Ja mis kõige toredam, valgustatud aknanäitust saab vaadata ööpäevaringselt.” 

Näitus uueneb kord nädalas esmaspäeviti ning kogu jooksev info fotonäituse kohta on leitav galerii Positiiv ja Loovgraafi sotsiaalmeediakontodelt.

Näituse lõpus, jaanuaris 2021, valivad viis professionaalset fotograafi Eero Vabamägi, Andres Teiss, Annela Samuel, Vivian Ainsalu ja Priidu Saart oma lemmikfotod. Kõik viis valitud foto autorit saavad auhinnaks enda raamitud foto A3 formaadis, trükitud fine art paberile, mille saab kätte galeriist Positiiv või saadetakse pakiautomaati. Võitjatega võetakse ühendust meili või telefoni teel. Lisaks ilmuvad viis valitud fotot ajakirja Positiiv kevadnumbris.


Reeglid

– Osaleda võib igaüks.

– Fotod võivad olla mustvalged või värvilised, pildistatud kaamera või telefoniga.

– Värskeid JPG-formaadis fotosid ootame e-posti aadressil info@loovgraaf.com. Korraldajad prindivad need välja ja panevad galerii akendele.

– Fotosid saab esitada 2. detsembrist 2020 10. jaanuarini 2021, näitus jääb galeriis Positiiv avatuks 17. jaanuarini 2021 (korraldajad pikendasid aega nädala võrra – toim 28.12.2020). Seejärel saab näitust näha Loovgraafi virtuaalgaleriis.

– Inimeste pildistamise puhul garanteerib fotograaf, et pildile jäädvustatud inimene on nõus sellega, et foto temast osaleb näitusel “Emotsioon”.

– Fotokonkursi korraldajad võivad kasutada fotosid tasuta enda veebilehel, sotsiaalmeediakontodel ja trükistes. Fotode kasutamisel märgitakse ära foto autor.

– Kirjas, millega saadetakse foto, palume esitada enda nimi, telefoninumber ja kinnitus, et foto autoriõigused kuuluvad pildi saatjale. Pildifaili palume esitada kujul: emotsioonid_nimi.jpg.

– Iga osaleja võib esitada ühe foto.

– Lubatud on igasugune stiil ja fototöötlus.

– Kõik fotod, mis on korraldajate hinnangul ebasündsad ja sobimatud, näitusel ei osale. Sellest antakse foto autorile teada.


Jääme põnevusega ootama teie fotosid!

Lisainfo: Piret Tüür, info@loovgraaf.com

Share your thoughts