Tutvu Loovgraafi virtuaalnäitustega

Iga kuu uus näitus

MOONIKA LUHAMAA
"AKVARELLI
LINNUD"

Talupidajast kolme lapse ema Moonika Luhamaa lubas endale mullu novembris, et teeb iga päev ühe akvarellimaali. Üldiselt maalib ta kõike, mis on seotud loodusega ja mis parajasti inspiratsiooni tekitab, kuid kõige rohkem on tema pildivaramus merepilte, linde ja loomi. Antud näitusel on tema akvarellilinnud.

LUULE- JA MÕTTENÄITUS
#MUREAD

Loovgraafi virtuaalselt luule- ja mõttenäituselt #muread leiab Eesti inimeste värsket loomet käesolevast ajast  kas lihtsalt luuletusi ja mõtteid paberil või kombineeritult näiteks foto, joonistuse, koomiksi või mõne muu illustratsiooniga. 

MIRJAM KUSTOVI NÄITUS "EXIT"

Keraamik/skulptor Mirjam Kustov leiab inspiratsiooni enamasti elust enesest, kuid ka loodusest või pealtnäha tühisest detailist, millest hakkab idanema tuletus. Ta ei piira end žanri või temaatikaga. Näitusel alates 22. august 2020.

"Koht, kus ma loon"

Loovgraafi virtuaalnäitus “Koht, kus ma loon” kõneleb kohtadest, kus meil on mõnus olla ja mõte töötab. Kohtadest, kus meie käte või mõtete läbi sünnib midagi uut. Näitusel alates 20. juuli 2020.

Maari Soekovi looming

Maalikunstnik ja illustraator Maari Soekovi loominguline inspiratsioon tuleb enamasti ringi uitamisest, lõputu huviga lõpplaias maailmas ringi vaatamisest. Näitusel alates 26. juuni 2020.

Anna Kõuhkna maalid

Noor maalikunstnik Anna Kõuhkna uurib maalimise käigus laiemalt nägemusi naiselikkusest ja naiseks olemisest, seda hõlmavaid sisemisi hoiakuid, igatsusi, valupunkte ja manifestatsioone. Näitusel alates 7. mai 2020.

Argo Ideoni maalinäitus "Kõik, mis mulle meeldib"

Ajakirjanik Argo Ideon hakkas mõni aasta tagasi üle mitmekümne aasta taas maalima. Esimest korda esitab ta oma töid virtuaalnäitusel. Näitusel alates 11. aprill 2020.

Loovgraafi tänavafoto näitus "Tänav jutustab"

Kui aeg maha võtta ja silmad lahti hoida, vahest ka uusi marsruute avastada, toimub meie ümber alati midagi. Peaaegu kõikjal on mõni lugu. Kes märkab, selle ees rullub lahti film, kus igaühel oma roll. 

Scroll Up