Loovgraaf tutvustab Eesti inimeste ideid ja loomingut eesmärgiga julgustada ja innustada.

Loovgraafist

Loovgraaf sündis 2020. aasta kevadel eesmärgiga uurida, kust tulevad ideed ja julgus neid teostada maailmas, kus on väga palju juba tehtud, ent palju ka tegemata, sest kardetakse teiste arvamust või muutust või hoopis midagi muud.

Loovgraafi jaoks on tähtsad küsimused, kuidas sünnivad meie ideed, algatused ja looming, mis meid inspireerib ja kuidas me mõtleme. Samuti, kuidas jõuda selleni, mis südamesse rahu toob, kui valikuid, mida teha, on tänases ühiskonnas niivõrd palju.

Igaüks meist võib oma loovust arendada ja näha asju uutmoodi.

Loovgraaf avab loomeprotsesside telgitaguseid ja viib läbi veebinäitusi.

Loovgraafi eesmärk on inspireerida, innustada ja julgustada raamidest välja mõtlema.

Võta ühendust

Võta ühendust, kui Sa tegeled ise millegi põnevaga või Sulle jääb silma mõni vahva ettevõtmine. Samuti on oodatud kõik ideed, mis võiks meie igapäevaelu pisut lihtsamaks või paremaks muuta. Kirjuta aadressil info@loovgraaf.com.

LOOVGRAAFI KIRJUTAJA & TOIMETAJA

Minu nimi on Piret. Olen töötanud pikalt ajakirjanduses ja mõne aasta kommunikatsioonispetsialistina. Praegu olen väikese lapsega kodune. Tegelen hobikorras fotograafia, maalimise ja käsitööga. Mind ajakirjanikuna on alati huvitanud inimeste lood. Mind huvitab, kuidas me toimime ja kuidas mõtleme, miks me teeme seda, mida teeme ja kuidas jõuame sinna, et luua midagi uut siia niigi kirevasse maailma. Tegin Loovgraafi lehe, sest tahtsin luua ühe innustava ja loomingulise keskkonna, kuhu alati tulla inspiratsiooni ammutama. Nagu öeldakse ümbritse end inimestega, kes on tegusad ja viivad sind edasi. Loovgraafis sellised inimesed ainult ongi, need, kes julgevad unistada ja tegutseda. Lood n-ö tavalistest inimestest, kes on loonud midagi uut või tegelevad iga päev loomisega. Loovgraaf saab tegutseda aga ainult tänu teile, head lugejad ja tegusad inimesed!

LOOVGRAAFI PRAKTIKANT

Minu nimi on Stiina. Olen Tallinna Ülikooli ajakirjanduse tudeng ja 8. juulist 2020 on mul võimalus kirjutada Loovgraafi jaoks kaastöid. Aasta tagasi, kui sain teada, et olen pääsenud ajakirjanduse eriala vestlusvooru, mõtlesin enda jaoks veel kord läbi, miks on see eriala just see, mida ma õppida tahan. Ja põhjus oli juba siis lihtne: inimesed. Meie ümber on nii palju huvitavaid inimesi ja kui neile lihtsalt võimalus anda, võivad nad jutustada väga huvitavaid ja seest soojaks tegevaid lugusid. Ning just Loovgraaf seda ka oma lugejatele pakub. Ehk kui mul tekkis hiljuti soov enda oskused proovile panna, ei pidanud ma kaua sobivat kohta otsima, sest Loovgraaf jäi juba mõnda aega tagasi silma oma loomevabaduse, loovuse ja inimestesse sügavuti minemisega.

Scroll Up