Fotonäitusel “Emotsioon” osales 82 autorit

Loovgraaf ja galerii Positiiv korraldasid jõulukuul fotonäituse „Emotsioon“, kus osales oma fotoga 82 autorit. Näitus sai alguse 2. detsembril 2020 ja täienes igal esmaspäeval, kuni 10. jaanuariks 2021 olid mõlemad galerii aknad täidetud emotsioonifotodega.


Fotonäituse eesmärk oli kokku koguda praeguse aja emotsioone ja tekitada rohkem ühistunnet. Postkaardiformaadis fotod galerii Positiiv akendel andsid aimu, kuidas praegust aega nähakse või soovitakse näha. Ühtlasi oli võimalik emotsioonid endast „välja pildistada“.

Fotod on peamiselt detsembrist ja jaanuarist, mil jäädvustati positiivsust ja rõõmu, aga ka üksildust, nukrust ja tõsidust. Oli jõulutunnet ja talverõõmu, edasi anti oma emotsioone ka looduse ilu ja rahu pildistades.

Näitus lõppes galeriis Positiiv 17. jaanuaril ning jätkub alates 18. jaanuarist Loovgraafi veebilehel. Viis professionaalset fotograafi Eero Vabamägi, Andres Teiss, Annela Samuel, Vivian Ainsalu ja Priidu Saart valisid kõigi näitusel osalenud piltide seast oma lemmikfotod, mis ilmuvad ajakirja Positiiv kevadnumbris. Fotograafide lemmikuteks osutusid Marko Levini, Helen Padderniku, Luisa Greta Vilo, Henrik Metstaki ja Kristo Kiviti fotod.

Valitud pildid ja kommentaarid

Kõik viis valitud foto autorit saavad kingituseks enda raamitud foto A3 formaadis, trükitud fine art paberile, mille saab kätte galeriist Positiiv või saadetakse pakiautomaati. Autoritega võetakse ühendust meili või telefoni teel.

Share your thoughts