Kui palju ägedaid ideid ja unistusi on jäänud teostamata, sest endas kaheldakse

Kardetakse mingit müstilist koletist nimega Teiste Arvamus või Ebaõnnestumine. Aga mis on siis kõige hullem, mis juhtuda saab? Taas ühe kogemuse võrra rikkamaks saada? Mulle meeldib ikka nii mõelda. Sest isegi, kui me ebaõnnestume, oleme saanud juurde hinnalise kogemuse, mille najalt targemana ja veelgi ägedamalt edasi minna! Kogemuse, mida paljudel teistel ei ole, sest nad kardavad. Pealegi, kui me ei ebaõnnestu kordki elus, ei ole me isegi mitte proovinud. Ja kas see pole mitte kõige hullem – mitte proovida? See mõru kripeldustunne, mis proovimata jätmisega kaasneb, rahutus.

Sellepärast Loovgraaf loodud ongi, et anda edasi meie inimeste kogemuslugusid unistuste püüdmisest ja eesmärkide elluviimisest. Et saaks aimu, kuidas nad mõtlevad, kuidas ideedele tulevad ja miks nad teevad seda, mida nad teevad maailmas, kus on nii palju valikuid. Ka nemad kardavad ja kahtlevad endas. Aga nad proovivad. Ja kui ebaõnnestuvad, siis proovivad veel ja veel ja veel kord.

Sellepärast ärgitan Loovgraafis jagama ka oma loomingut, osalema üleskutsetel ja näitustel. Loomingulisus on igaühe jaoks erineva tähendusega, ent julgusest teha, luua ja püüda oma unistusi peaksime kõik sarnaselt aru saama.

Homme oleme jälle vanemad. Miks siis mitte juba täna alustada oma unistuste püüdmist? Ent unistused eesmärkideta on lihtsalt unistused. Seadkem eesmärke, et jõuaksime iga päev sammuke lähemale sellele, mida tõeliselt tahame. Ja ärme sea ka endale liiga kõrgeid või ebarealistlikke ootusi. Lõppude lõpuks võiks teekond unistuseni ju fun olla!

Tegudeni! 👊

Share your thoughts