Loovgraaf kutsub osalema heategevuslikul jõuluoksjonil “Loome head”

Loovgraafi Facebooki lehel toimub 14. – 15. detsembrini heategevuslik jõuluoksjon “Loome head”, et toetada Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu.

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit toetab kõiki Eesti peresid, kus on või on olnud laps, kes on saanud vähidiagnoosi. Kuna vajadused on ettearvamatud, vajab liit pidevalt toetusi kõige enam kulub raha ravimitele, mida Haigekassa ei hüvita. Iga lapse vähidiagnoos mõjutab tervet perekonda ning seetõttu toetab liit erinevate teenustega (kõige enam psühholoogilise abiga) ka peresid. Rohkem infot liidu tegemiste kohta leiab: Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit.

Oksjonile on annetustena oodatud igasugune enda looming (sh kunst, käsitöö, raamat, foto, toode vms; või teenus, nt fotosessioon, koolitus, õpituba vms). Annetamiseks saatke palun Loovgraafi Facebooki sõnumitesse või info@loovgraaf.com foto oma esemest/teenusest ja lisage juurde kirjeldus; määrake alghind (alates ühest eurost); kui tootel on kindel hind, võib selle ka ära märkida; võimalusel lisada mõõdud; soovi korral jagada lugu, kuidas looming sündis. Esemeid saab oksjonile annetada kuni 13. detsembri südaööni 2022 ning Loovgraafi Fabebooki lehel pakkumisi teha 14.-15. detsembrini 2022.

Oksjoni reeglid:

  1. Esemed tulevad müüki 14. detsembri hommikul järgemööda alates kella 9 ja pakkumisi saab teha kuni 15. detsembri õhtul kell 21ni.
  2. Võidab see, kes tegi kõige suurema pakkumise.
  3. Oksjoni võitja teeb 24 h jooksul ülekande Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu arveldusarvele EE402200221064019719 (Swedbank), selgitusse palun märkida “oksjon”.
  4. Pakkumise saab teha ka anonüümselt, oma soovist andke palun sõnumites teada.
  5. Võitjaga võetakse ühendust, et leppida kokku, kuhu pakk saata või tuua. Loovgraaf edastab selle info paki saatjale.
  6. Postikulu tasub paki saatja. Kui ei ole võimalik oma pakki ostjale toimetada, siis palun andke sellest teada, leiame koos lahenduse!
  7. Oksjonile saab esemeid annetada 8. detsembrist 13. detsembri südaööni (st saata foto ja kirjeldus oma loomingust), erandjuhul ka veel 14. detsembri hommikul, ning pakkumisi teha 15. detsembri õhtul kella 21ni. Seega esemed on oksjonil kaks päeva.
  8. Oksjon on pikeneva lõpuga ehk viimase kümne minuti sees tehtud pakkumine lükkab lõppu kümme minutit edasi.

Kõik annetajad saavad hiljem märgitud Loovgraafi kodulehel (kui loomingu annetaja või ostja just anonüümseks ei soovi jääda), kus ütleme suure AITÄHi.

Mullu Loovgraafi Facebooki lehel toimunud heategevuslik aastalõpuoksjon “Loome head” kogus SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi teraapialaste toetuseks 6108 eurot, oksjonile annetati enda käsitööd, kunsti, raamatuid, teenuseid ja tooteid. Annetusi oli kokku 145, millest oksjoni lõpuks müüdi 131.

Share your thoughts